راهنمای خرید از MODIRA


هرگونه استفاده از امکانات فروشگاه MODIRA نظیر ورود به صفحه کاربری، ارسال نظر درباره محصولات، خرید و … بمنزله قبول و رعایت قوانین و ضوابط مندرج در این صفحه می باشد و درصورت عدم رعایت این قوانین توسط کاربر، فروشگاه MODIRA حق لغو عضویت وی را خواهد داشت. هرگونه تغییر در مطالب مندرج در این صفحه از طریق پست الکترونیکی به اطلاع کاربران عزیز خواهد رسید لذا استفاده مستمر از سایت بمنزله پذیرش قوانین و هرگونه تغییر در آنها می باشد.

شرط سنی استفاده از خدمات فروشگاه MODIRA

فروشگاه  MODIRA محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر 18 سال را نیز به فروش می‏‌رساند لذا در صورتی که کاربری کمتر از 18 سال سن دارد می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی خود نسبت به استفاده وخرید از سایت اقدام نماید.

مالکیت معنوی

تمامی مطالب و مواردی که در دسترس کاربران و عموم می باشد از قبیل عکس، متن، لوگو، موارد قابل دانلود و… موجود در این سایت در انحصار فروشگاه MODIRA بوده و هرگونه استفاده تجاری و یا غیر تجاری از آن بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای این سایت محفوظ نگه می دارد. علاوه بر این، علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار MODIRA است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی در بر خواهد داشت.

قوانین ثبت و پردازش سفارش

ما همواره سعی بر ارائه بهترین و سریعترین خدمات داریم لیکن در برخی موارد نادر ممکن است حتی پس از ثبت سفارش توسط مشتری موجودی محصول به اتمام برسد، در چنین شرایطی مشتری می تواند کالای جایگزینی را انتخاب نموده و یا وجه سفارش خود را بصورت نقدی یا اعتبار(قابل استفاده برای خدمات سایت) دریافت نماید. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص و یا نادرست سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. حق قطع فروش کالا به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا، توقف کامل یا مقطعی ثبت سفارش حتی بدون اطلاع رسانی برای فروشگاه  MODIRA محفوظ میباشد. لازم به ذکر است کلیه سفارشهای ثبت شده قبل از توقف ثبت سفارش پردازش و ارسال خواهند شد. در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به صورت اعتبار به حساب کاربری کاربر منظور می گردد .

طرح های تشویقی و فروش ویژه

طرح ویژه به منظور ایجاد تجربه یک خرید خوب برای کاربران در نظر گرفته شده و روزانه در این بخش تعدادی از محصولات با تخفیف‏‌هایی بسیار ویژه درج می‏‌شود که تنها برای ساعت‏‌هایی امکان سفارش گذاری دارند. در مواردی که به دلیل استقبال کاربران موجودی کالا زودتر از موعد مقرر به پایان رسد، وضعیت کالا به ناموجود تغییر می‏‌کند و امکان سفارش گذاری وجود نخواهد داشت. در صورتی که کالایی در روز قبل از فروش ویژه به سبد خرید اضافه شود و در هنگام پردازش، کالا در طرح ویژه باشد، قیمت ویژه اعمال می‏‌شود. به دلیل اینکه این طرح تنها یک طرح تشویقی خرید (پروموشن) است، MODIRA تعهدی در قبال سفارش‌‏های تعدادی ندارد و در صورت امکان فروش تعدادی هماهنگی‌‏های لازم انجام می‏‌شود. هزینه ارسال سفارش برای بخش ویژه به ازای هر کالا به صورت مجزا و ثابت در نظر گرفته می‏‌شود و امکان تغییر ندارد.

روز و ساعت کاریفروشگاه

روزهای کاری از روز شنبه تا پنچ شنبه هر هفته به استثنای تعطیلات رسمی کشور می باشد و کلیه سفارشهای ثبت شده در این روزها همان روز پردازش و سفارشهای ثبت شده در روزهای غیر کاری اولین روز پس از تعطیلات پردازش خواهند شد. پردازش سفارشات تنها در ساعات 7 تا 12 هر روز کاری صورت می گیرد. لذا مشتریان عزیز می توانند 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز اقدام به ثبت سفارش نمایند.

حمل و نقل

تلاش ما بر این است که کلیه سفارشها بدون آسیب و سالم به دست مشتریان عزیزمان برسد به همین منظور سعی در بسته بندی استاندارد و ایمن تمامی مرسولات داریم و تمامی سفارشات پیش از تحویل به شرکت ارسال کننده بازبینی شده و از صحت آن اطمینان حاصل می گردد. بنابراین پس از تحویل به شرکت حمل و نقل و اعلام بارنامه مرسوله ، هرگونه حادثه در هنگام حمل و نقل به عهده آن شرکت می باشد. آسیب های ناشی از حمل و نقل باید حداکثر تا 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به اطلاع بخش خدمات پس از فروش MODIRA برسد و کالای آسیب دهده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل و نقل و کلیه متعلقات و فاکتور به بخش خدمات پس از فروشMODIRA ارسال گردد.

لینک به مراجع دیگر

سایت MODIRA جهت سهولت دسترسی کاربران عزیز به اطلاعات سایتهای مرتبط دارای لینک به آنها می باشد، از آنجا که مدیریت آن سایتها و مطالبشان با اشخاص دیگری است بدیهی است که فروشگاه MODIRA هیچگونه مسولیتی در قبال محتوا و هرگونه خسارت احتمالی وارده، ناشی از ویروسها و بد افزارها را نخواهد داشت. لینکهای موجود در سایت فروشگاه MODIRA به منزله تایید این سایتها توسط ما نمی باشند.

نمایندگی

MODIRA در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی MODIRA اطلاع دهید.

نظرات کاربران

کاربران عزیز در صورت تمایل به درج نظر در سایت MODIRA لطفاً قوانین و شرایط زیر را در نظر داشته باشند چراکه در صورت عدم رعایت قوانین زیر نظرات شما تایید نخواهد شد و نتیجتاً در سایت نمایش داده نمی شود.
  • – با توجه به مسولیت سایت در قبال لینکهای موجود در آن کاربران نباید لینک سایتهای دیگر را در نظرات خود درج نمایند و تا حد امکان از هرگونه ارجاع کاربران به سایتهای دیگر بپرهیزند.
  • – ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی نظیز شماره تلفن، آدرس ایمیل و غیره در قسمت نظرات ممنوع میباشد لذا از ثبت اینگونه اطلاعات در نظرات خودداری نمایید.
  • – ثبت نظرات سیاسی و خلاف قانون جمهوری اسلامی ایران مجاز نبوده و نظر کاربر ثبت نخواهد شد.

سیاست قیمت گذاری

بسته به انتخاب کاربر هزینه بسته بندی، بیمه، ارسال و نحوه پرداخت وجه با توجه به شرایط سفارش متغییر بوده و شامل هزینه جداگانه می گردد که در فاکتور ارسالی به کاربر لحاظ گردیده و قابل مشاهده می باشد.

استفاده از روباتها و بد افزارها

کاربران مجاز به استفاده از روباتها ، یا بدافزارهای داده کاوی و یا روشهای مشابه برای استخراج و جمع آوری اطلاعات نمی باشند و در صورت مشاهده منجر به اقدامات قانونی می شود.

موارد اختلافی

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، MODIRA هیچ گونه مسئولیتی ندارد.